E-commerce 360°

Pojęcie „E-commerce 360°” oznacza unikalne podejście do prowadzenia biznesu w sieci. To profesjonalny ekosystem mechanizmów i działań złożony z technologii e-marketingu, które synergicznie odpowiadać będą za e-sklep dopasowany do Twoich potrzeb.

360° to dużo czy mało?

Jak wiemy, Digital Marketing 360° to sektor marketingu internetowego oparty na zintegrowanych działaniach wynikających z jednej strategii reklamowej. Strategia ta zakłada holistyczne i spójne mechanizmy, które będą skutecznie oddziaływać na naszego odbiorcę.

Nomenklatura „360°” odnosi się do całości prowadzonych działań następujących po sobie, w skład których wchodzi strategia marki, dzięki której wskazany zostanie kierunek rozwoju; strategia komunikacji, która zakłada tworzenie konceptów komunikacyjnych wyróżniających daną markę, jak również strategia narzędziowa – w skrócie – dobór odpowiednich kanałów i narzędzi e-marketingu, które pozwolą zrealizować cel kampanii online.

Niezwykle istotnymi elementami Digital Marketingu 360° są analiza oraz ocena podjętych działań, które pomogą zoptymalizować i zarekomendować kolejne działania tak, aby przyniosły one maksymalną efektywność podczas realizacji kampanii – przy minimalnym wykorzystaniu kosztów.

Kompleksowość w marketingu internetowym zakłada zatem całościowe opracowanie długofalowych działań pod kątem realizacji kampanii online, wykorzystując mechanizm ekosystemu – od strategii po efekt. Wszystkie działania prowadzone w jednym miejscu, monitorowane przez zespół specjalistów, optymalizowane i uzupełniane – tak, aby ich efektem była skuteczność.

Ekosystem E-commerce 360°

Tego typu działania można swobodnie wykorzystać i zaimplementować w sektor E-commerce, gwarantując tym samym kompleksową realizację działań w tym zakresie – od doradztwa i wdrożenia systemów e-commerce, po dobór odpowiednich kanałów i narzędzi e-marketingu, które współdziałając osiągną zakładane cele (KPI) oraz pozwolą na zwiększenie sprzedaży i generowanie zysków.

Od tego właśnie zależy sukces w e-commerce!

Ekosystem E-commerce 360°

Jak to robimy w JU:?

Uwzględniając aktualny rynek oraz zakładając dynamizację procesu kompleksowości, naszym celem są działania indywidualnie dostosowane do klientów z każdej grupy docelowej. Wykorzystując możliwości technologiczne, koncentrujemy się w znacznej mierze na długofalowych, konsekwentnych działaniach e-commerce, aby w wiarygodny sposób zaznaczyć obecność marek na rynku online, prowadząc do rentowności danego biznesu.

Stworzymy sklep i uruchomimy sprzedaż w zaledwie dwa tygodnie. Zajmiemy się wdrożeniem Twojego e-biznesu – dostosujemy go do potrzeb i możliwości finansowych. Pomożemy w logistyce – skonfigurujemy płatności pod integrację z firmami kurierskimi. Ostatecznie weźmiemy odpowiedzialność za generowanie zysków tak, aby e-commerce stał się Twoim strategicznym kanałem sprzedaży.

Digitree Group E-commerce 360°


Zobacz również:

›› Sprzedaż w sieci obecnie – HOT or NOT?
›› Rewolucje czy ewolucje w E-commerce? – komentarz ekspercki
›› Kampanie online ratujące porzucone koszyki – Program Partnerski z Revhunter