JU: na Mapie Podmiotów Internetowych 2019/2020

Mapa Podmiotów Internetowych to projekt realizowany przez Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska. Jego celem jest stworzenie swoistego vademecum podmiotów polskiego rynku internetowego. Jesteśmy i my!

IAB Polska – co i jak?

IAB działa na polskim rynku reklamowo-internetowym od przeszło 18 lat. Od 2007 roku jako Związek Pracodawców Branży Internetowej skupia w swoich szeregach około 230 działaczy m.in. sieci reklamowych, domów mediowych, agencji interaktywnych, czy reklamodawców. Jego misją jest wspieranie wszelkich działań wszystkich uczestników komunikacji w Internecie.

IAB Polska swoje cele opiera na czynnościach związanych z promocją potencjału Internetu, prowadzeniem badań, edukacją rynku oraz reprezentowaniem interesów przedstawicieli sektora reklamy digital.

Mapa Podmiotów Internetowych – co i jak?

Mapa ukazuje się regularnie od kilku lat i jest bardzo dobrą wskazówką dla firm, które korzystają z usług internetowych. Dlaczego? – Bowiem zamieszczone są na niej logotypy firm – czołowych graczy polskiego rynku internetowego.

Całość została podzielona na 59 kategorii rynkowych, które pogrupowano na następujące sekcje:

›› kreacja i realizacja
›› narzędzia
›› powierzchnie reklamowe
›› analizy
›› e-commerce
›› usługi
›› reklamodawcy

Jeżeli poszukuje ktoś partnera do współpracy, koniecznie musi zajrzeć na Mapę!

Jesteśmy i my!

W tym roku, Agencja JU: (jak i inne spółki Grupy Kapitałowej Digitree Group) również znalazła się na Mapie Podmiotów Internetowych. Nasze działania, które prowadzone są w jednym miejscu, monitorowane przez zespół specjalistów, optymalizowane i uzupełniane – pozwoliły, aby ukazać się w sekcji kreacja i realizacja, w kategorii Agencja 360 oraz Agencja Performance.

Zerknijcie na całość i dowiedzcie się do kogo należy polski digital! Pobierzcie swój bezpłatny egzemplarz!